RNCF0805BTC412R
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
Stackpole Electronics Inc.
Зображення може бути поданням. Див. Специфікації для деталей продукту.
огляд товару
Номер частини: RNCF0805BTC412R
Опис продукту RES SMD 412 OHM 0.1% 1/8W 0805
Технічні таблиці: RNCF0805BTC412R.pdf
Статус RoHs Невідповідний / RoHS сумісний
Стан запасу 1452561 pcs stock
Корабель від Гонконг
Шлях відвантаження DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 1452561 pcs
Довідкова ціна (у доларах США)
5000 pcs
Запит запиту
  • Кол:
Будь ласка, повідомте нам свою цільову ціну, якщо кількість перевищує показники.
  • Номер частини
  • Назва компанії
  • Контактна Особа
  • Електронна пошта
  • повідомлення
Номер частини RNCF0805BTC412R Виробник Stackpole Electronics Inc.
Опис RES SMD 412 OHM 0.1% 1/8W 0805 Статус безкоштовного статусу / RoHS Невідповідний / RoHS сумісний
Кількість доступних 1452561 pcs Інформаційний лист RNCF0805BTC412R.pdf
Рейтинг напруги - змінного струму - Напруга - Робоча 0.125W, 1/8W
Напруга - розбивка 0805 Товщина (Макс) ±50ppm/°C
Розмір / розмір 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Серія RNCF
Статус RoHS Tape & Reel (TR) Поляризація 0805 (2012 Metric)
Робоча температура -55°C ~ 155°C Рівень чутливості вологи (MSL) 1 (Unlimited)
Номер деталі виробника RNCF0805BTC412R Висота - сидяча (макс.) 0.026" (0.65mm)
Особливості Automotive AEC-Q200 FIFO's 2
Розгорнутий опис 412 Ohm ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film ШОЕ (стійкість до еквівалентної серії) ±0.1%
Опис RES SMD 412 OHM 0.1% 1/8W 0805 Покриття, тип житла Thin Film