STTH2003CT
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STTH2003CT Image
Зображення може бути поданням. Див. Специфікації для деталей продукту.
огляд товару
Номер частини: STTH2003CT
Виробник / марка: STMicroelectronics
Опис продукту DIODE ARRAY GP 300V 10A TO220AB
Технічні таблиці: STTH2003CT.pdf
Статус RoHs Невідповідний / RoHS сумісний
Стан запасу 39780 pcs stock
Корабель від Гонконг
Шлях відвантаження DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 39780 pcs
Довідкова ціна (у доларах США)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
Запит запиту
  • Кол:
Будь ласка, повідомте нам свою цільову ціну, якщо кількість перевищує показники.
  • Номер частини
  • Назва компанії
  • Контактна Особа
  • Електронна пошта
  • повідомлення
Номер частини STTH2003CT Виробник STMicroelectronics
Опис DIODE ARRAY GP 300V 10A TO220AB Статус безкоштовного статусу / RoHS Невідповідний / RoHS сумісний
Кількість доступних 39780 pcs Інформаційний лист STTH2003CT.pdf
Напруга - вперед (Vf) (макс.) @ Якщо 1.25V @ 10A Напруга - Реверс DC (Vr) (Макс) 300V
Пакет пристрою постачальника TO-220AB Швидкість Fast Recovery = 200mA (Io)
Серія - Зворотний час відновлення (trr) 35ns
Упаковка Tube Пакет / Корпус TO-220-3
Інші імена 497-2743-5 Робоча температура - з'єднання 175°C (Max)
Тип монтажу Through Hole Рівень чутливості вологи (MSL) 1 (Unlimited)
Статус безкоштовного статусу / RoHS Lead free / RoHS Compliant Тип діодів Standard
Конфігурація діодів 1 Pair Common Cathode Детальний опис Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 300V 10A Through Hole TO-220-3
Поточний - зворотний витік @ Vr 20µA @ 300V Поточний - середній випрямлений (Io) (за діод) 10A