STTH2002G
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STTH2002G Image
Зображення може бути поданням. Див. Специфікації для деталей продукту.
огляд товару
Номер частини: STTH2002G
Виробник / марка: STMicroelectronics
Опис продукту DIODE GEN PURP 200V 20A D2PAK
Технічні таблиці: STTH2002G.pdf
Статус RoHs Невідповідний / RoHS сумісний
Стан запасу 2744 pcs stock
Корабель від Гонконг
Шлях відвантаження DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 2744 pcs
Запит запиту
  • Кол:
Будь ласка, повідомте нам свою цільову ціну, якщо кількість перевищує показники.
  • Номер частини
  • Назва компанії
  • Контактна Особа
  • Електронна пошта
  • повідомлення
Номер частини STTH2002G Виробник STMicroelectronics
Опис DIODE GEN PURP 200V 20A D2PAK Статус безкоштовного статусу / RoHS Невідповідний / RoHS сумісний
Кількість доступних 2744 pcs Інформаційний лист STTH2002G.pdf
Напруга - пік реверсу (макс.) Standard Напруга - вперед (Vf) (макс.) @ Якщо 20A
Напруга - розбивка D2PAK Серія -
Статус RoHS Tube Зворотний час відновлення (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Опір @ Якщо, Ф. - Поляризація TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Робоча температура - з'єднання 40ns Тип монтажу Surface Mount
Рівень чутливості вологи (MSL) 3 (168 Hours) Номер деталі виробника STTH2002G
Розгорнутий опис Diode Standard 200V 20A Surface Mount D2PAK Конфігурація діодів 10µA @ 200V
Опис DIODE GEN PURP 200V 20A D2PAK Поточний - зворотний витік @ Vr 1.1V @ 20A
Поточний - середній випрямлений (Io) (за діод) 200V Ємність @ Vr, F 175°C (Max)
Відвантаження
★ Час доставки буде потрібно 2-4 днів для більшості країн по всьому світу DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
ГАРАНТІЯ ПІСЛЯ ПРОДАЖУ
Пов'язані теги
Супутні товари
STTH2002G-TR
STTH2002G-TR
Виробники: STMicroelectronics